Skip to main content

Biz Kimiz?
 

Biz Kimiz?
 

Biz Kimiz?
 

Biz Kimiz?
 

Biz Kimiz?
 

Biz Kimiz?
 

hakkımızda

Biz FED Fizyoterapi olarak kendini özel alanlarda geliştirmiş fizyoterapistlerin manuel tekniklerle insanlara yardımcı olduğu bir işletmeyiz.

Ofislerimizde kendisini alanında geliştirmiş, fizyoterapistler kayropraktörler, spor fizyoterapistleri, pediatrik fizyoterapistler, manuel terapistler, osteopatlardan oluşmaktadır. Uygulama alanlarımız omurga sağlığı, rehabilitasyon süreçleri, fizik tedavi, sporcu rehabilitasyonu, postop rehabilitasyonu, recovery, kayroprakti, medikal masaj bulunmaktadır. Sizleri tedavi ederken fiziksel modeliteler, manuel terapi, kupa terapi, mobilizayson, manipülasyon, egzersiz tedavileri, gterapi, elektro terapi tekniklerini kullanmaktayız.
Bizimle ve kayropraktik tedavi ile ilgili soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

‘’Kliniğimizde neler yapıyoruz, uzmanlarımız kim ve ne iş yapıyor, bu teknikler benim sağlık sorunlarıma etkili oluyor mu?’’ Tüm bu sorular hakkında bilgi bulacaksınız.

 

Boyun Ağrısı
Omuz Ağrısı
Sırt Ağrısı
Bel Ağrısı
Kalça Ağrısı
Dirsek Ağrısı
Diz Ağrısı

Ekip Üyelerimiz

Hastalarımızın sağlıklı bir yaşam tarzına yönelik doğru bilgilendirme ve eğitimi de sağlamaktadır. Bu sayede, hastalarımızın tedavilerinin ardından da sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine destek olmaktadırlar.

Uzm. Fzt. Nuri Ulutaş

Hüma Toktaş

Fizyoterapist

1992 yılında Denizli’de doğdu. 2017 yılında Karabük Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldu. 2017- Aralık 2022 yılları arasında Denizli’de özel bir tıp merkezinde görev yaptı.
Lisans eğitimini tamamladıktan sonra manuel terapi, kinesiotape(bantlama), kuru iğneleme eğitimlerine katıldı. 2022 yılında başladığı osteopati eğitimine devam etmektedir.
Ocak 2023’ten itibaren çalışmaya başladığı FED Sağlık Danışmanlığı’nda görevine devam etmektedir.

Abdullah Karaduman

Fizyoterapist

1998’de Eminönünde doğdu. 2016 da Moleküler biyoloji ve Genetiği kazandıktan 2 yıl sonra Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümüne geçiş yaptı. 2022 İstanbul Medipol Üniversitesinden mezun olduktan sonra özel bir tıp merkezinde çalışmaya başladı. 2022 yılında kuru iğneleme, manuel terapi, kinezyo bantlama, fasyal release eğitimlerini tamamladı.2023’te osteosports eğitimini tamamladı. Ağustos 2022’den itibaren FED Sağlık Danışmanlığında çalışmaya devam etmektedir.

Ayşen Demiralay

Fizyoterapist

Ayşen Demiralay
1997 Konya doğumlu Kyr. Fzt. Dyt. Ayşen Demiralay 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümüne başladı. 2016 yılında çift anadal programıyla aynı üniversitede Beslenme ve Diyetetik okudu. 2019 yılında mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesinde Kayropraktik Yüksek Lisans programına başladı. Türkiye Kas Hastalıkları Derneğinde Prof. Coşkun Özdemir’in yanında 1 sene gönüllü olarak çalıştı. Eğitim sürecinde Pediatrik, nöroloji, ortopedi, kardiyoloji ve spor fizyoterapisi alanlarında stajlarını yaptı. Graston, kuru iğne, bantlama ve omurga sağlığı eğitimlerine katıldı. 2021 yılında FED Sağlık Danışmanlığında hasta kabulüne başladı. Fizik tedavi, kayroprakti ve diyet alanında güncel bilimsel gelişmeler doğrultusunda hastalarına hizmet vermektedir.

Mehmet Can Erel

Fizyoterapist

1999 yılında İstanbul’da doğdu.
2022 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans bölümünden mezun oldu.
Mezuniyetten itibaren çalışmaya başladığı FED Sağlık Danışmanlığı’nda görevine devam ederken Kayropraktör Uzman Fizyoterapist Cüneyt Altınel’ den kayropraktik manuel terapi mobilizasyon ve biyomekani eğitimlerini; Uzman Fizyoterapist Nuri Ulutaş’dan kupa terapi, Mulligan Mobilizason ve düzeltici egzersiz spesifik egzersizleri eğitimlerini bünyesine katmıştır. Bu süreç devamında FED Nişantaşı’nda kurucu fizyoterapist olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

ATİLLA CAN KALAY

Fizyoterapist

2001 yılında İstanbul’da doğdu.
2019 yılında İstinye Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitimine başladı. Üniversite eğitimi boyunca sportif rehabilitasyon ağırlıkta olmak üzere birçok özel klinikte ve spor kulübünde görev aldı. Bu süreçte manuel terapi, kinezyolojik bantlama, mobilizasyon, atletik antrenman programlama, terapötik egzersiz planlama, rehabilitatif egzersiz planlama, fonksiyonel ve postürel egzersiz planlama noktalarında deneyim sahibi oldu. Bu süreç içerisinde çeşitli spor etkinliklerinde görev aldı. Bu deneyimlerin haricinde özel hastaneler ve devlet hastanelerinde de görev alıp hastane deneyimi boyunca post-op rehabilitasyon, kardiyopulmoner rehabilitasyonda ve nörolojik rehabilitasyon noktalarında deneyim kazandı.
FED Sağlık Danışmanlığı’nda görevine devam etmektedir.

Sümeyye Ebru Sarıyıldız

İdari Yönetici

1996 yılında Suşehri'nde doğdu.
2017 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Fizyoterapi bölümünden mezun oldu. Eğitimi tamamladıktan sonra 608 saatlik medikal masaj, sporcu masajı, lenf drenaj masajı, derin doku masajı eğitimini aldı.
2018 yılında aktif olarak çalışmaya başlayıp özel tıp merkezinde, spor merkezinde ve fizik tedavi kliniğinde çalışmalarına devam etti.
Çalışma hayatı sırasında Atatürk Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümüne başlayıp 2021 yılında mezun oldu.
Aralık 2022'den itibaren FED Sağlık Danışmanlığı’nda yönetici olarak görevine devam etmektedir.

Fed Fizyoterapi sizin hedeflerinizi dinliyor!

Herkes seçkin bir sporcu olmak istemez. Bazı insanlar için amaç, çocuklarıyla herhangi bir sırt ağrısı çekmeden oynayabilmektir. Bazıları için her gün baş ağrısı hapı almayı bırakmaktır. Diğerleri için, sanki dağılacakmış gibi hissetmeden veya gece boyunca iyi uyuyacakmış gibi hissetmeden koşuya geri dönmektir. Hedefleriniz ne olursa olsun, onlara ulaşmanın basit, gerçekçi yollarını tasarlayabiliriz. Birkaç küçük iyi alışkanlık edinerek neler başarabileceğinize şaşıracaksınız. Bu, bir ekip yaklaşımı benimseyerek en kaliteli tıbbi bakımı alabilmenizi sağlar. Ayrıca, başka bir sağlık uzmanının daha iyi yardımcı olabileceği bir sorunla bize gelirseniz, doğru kişiyle iletişime geçmenizi sağlayabileceğimiz anlamına da gelir.

Hemen Ara

Sohbet başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Nasıl yardımcı olabiliriz?