Skip to main content

Kadıköy Şubemiz

Kadıköy Koşuyolu şubemizde fizyoterapistler tarafından uygulanan fizik tedavi, kayroprakti, manuel terapi, medikal masaj, reformer pilates ve osteopati gibi uygulamalarımız mevcuttur. Tedavilerimiz kişiye özel olarak planlamaktadır.

Kadıköy Koşuyolu şubemizde fizyoterapistler tarafından uygulanan fizik tedavi, kayroprakti, manuel terapi, medikal masaj, reformer pilates ve osteopati gibi uygulamalarımız mevcuttur. Tedavilerimiz kişiye özel olarak planlamaktadır. Geldiğinizde fizyoterapist tarafından postür analizi yapılmaktadır, sonrasında kuvvet testleri ve duruma ve şikayetlerinize göre ortopedik ve nörolojik testler uygulanmaktadır. Tedavi sürelerimiz 1 saat ve 1.30 saat arasında değişkenlik gösterebilir.
Fizik tedavi uygulamalarımız manuel terapi, egzersiz ve fizik tedavi modeliteleri, compex, g terapi, kupa terapisi, graston terapi uygulamalarıyla desteklenebilir.
İlk görüşme de detaylı postür analizinden sonra kişiye uygun oluşturulan tedavi protokolüne göre uygulama yapılmaktadır. Kişiden kişiye yapılacak uygulamalar değişiklik gösterebilir. Tedavi programının belirlenmesi için  fizyoterapist ve kayropraktörlerimizden randevu oluşturabilirsiniz.

Hemen Ara

Sohbet başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Nasıl yardımcı olabiliriz?