Skip to main content

Kurumsal Fizyoterapi Danışmanlılığı

Size bu hizmeti sunarken sizin zaman kaybınızı en aza indirmek için mobil ekipman ile ofisinizde belirlenen alana mobil kurulum sağlanmaktadır. 

Kurumsal fizyoterapi danışmanlılığı nedir?

Kurumsal firmalarda masa başı çalışan ve sahada aktif olarak görev alan personelin doğru postürünü korumak ergonomik çalışma koşullarına adapte etmek, gün içinde oluşan boyun ağrılarının sırt ağrılarının, sağlık problemlerinin azalmasını ve buna bağlı olarak sorunu temel seviyesinden kontrolü ele alıp tedavi giderlerinin azalmasını sağlayarak gündelik hayatta ve iş yerinde konforunuzu ve verimliliğinizi artıran danışmanlık hizmetidir.

Size bu hizmeti sunarken sizin zaman kaybınızı en aza indirmek için mobil ekipman ile ofisinizde belirlenen alana mobil kurulum sağlanmaktadır. İşin aksamaması için belirlenen adetlerde kurulan mobil sedyeler ve ekipman ile kişi sayısınca fizyoterapist eşliğinde hizmet verilmektedir.

Ofisiniz de ki kişi sayısına ve hizmet içeriğine göre günlük 20 ile 100 kişiye kadar hizmet verilmektedir. Çalışan sayısına göre işlemlerimiz 1-2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Sağlık danışmanlığı faturası kesilmekte ve KDV avantajı sunmaktadır.

Biz kimiz ? bu alanda hizmetlerimiz? Hizmet türleri

Biz Fed ekibi olarak omurga sağlığı, kayroprakti, manuel terapi,osteopati,nörolojik,ortopedik rehabilitasyon ve klinik pilates alanlarında uzmanlaşmış ve bu alanlarda 4 şubesi bulunan fizyoterapistleriz.

Size özel egzersiz programları, manuel terapi, kayroprakti, medikal masaj uygulamaları ve fizik tedavi teknikleri ile yaşam kalitenizi artırma amacı ile hizmetinizdeyiz.

Hemen Ara